Endless horror
Endless horror
Endless horror
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Endless horror

Welcome to Bon Temps where all your nightmares become true... Welcome to the dark side !
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Ally.
Създаване на древен/а вещер / вещица Vote_lcapСъздаване на древен/а вещер / вещица Voting_barСъздаване на древен/а вещер / вещица Vote_rcap 
Ivy.
Създаване на древен/а вещер / вещица Vote_lcapСъздаване на древен/а вещер / вещица Voting_barСъздаване на древен/а вещер / вещица Vote_rcap 
Rebekah Mikaelson
Създаване на древен/а вещер / вещица Vote_lcapСъздаване на древен/а вещер / вещица Voting_barСъздаване на древен/а вещер / вещица Vote_rcap 
Michelle Stevens
Създаване на древен/а вещер / вещица Vote_lcapСъздаване на древен/а вещер / вещица Voting_barСъздаване на древен/а вещер / вещица Vote_rcap 
Деймън Салватор
Създаване на древен/а вещер / вещица Vote_lcapСъздаване на древен/а вещер / вещица Voting_barСъздаване на древен/а вещер / вещица Vote_rcap 
Клеър Райли.
Създаване на древен/а вещер / вещица Vote_lcapСъздаване на древен/а вещер / вещица Voting_barСъздаване на древен/а вещер / вещица Vote_rcap 
Clemance.
Създаване на древен/а вещер / вещица Vote_lcapСъздаване на древен/а вещер / вещица Voting_barСъздаване на древен/а вещер / вещица Vote_rcap 
Renesmee
Създаване на древен/а вещер / вещица Vote_lcapСъздаване на древен/а вещер / вещица Voting_barСъздаване на древен/а вещер / вещица Vote_rcap 
Shalimar
Създаване на древен/а вещер / вещица Vote_lcapСъздаване на древен/а вещер / вещица Voting_barСъздаване на древен/а вещер / вещица Vote_rcap 
Amber Pierce ♡
Създаване на древен/а вещер / вещица Vote_lcapСъздаване на древен/а вещер / вещица Voting_barСъздаване на древен/а вещер / вещица Vote_rcap 
Latest topics
» Създаване на човек
Създаване на древен/а вещер / вещица EmptyПет Мар 30, 2012 11:08 am by Ally.

» Създаване на хибрид
Създаване на древен/а вещер / вещица EmptyЧет Мар 29, 2012 7:20 pm by Ally.

» Спамче .. лялялля ^^
Създаване на древен/а вещер / вещица EmptyСря Мар 28, 2012 7:57 pm by Деймън Салватор

» Езерото
Създаване на древен/а вещер / вещица EmptyПон Мар 26, 2012 2:45 pm by Деймън Салватор

» Какво казва подписът на предишния?
Създаване на древен/а вещер / вещица EmptyВто Мар 20, 2012 2:47 pm by Rebekah Mikaelson

» Отговори на въпроса с въпрос
Създаване на древен/а вещер / вещица EmptyПон Мар 19, 2012 4:40 pm by Деймън Салватор

» Другарче за РП
Създаване на древен/а вещер / вещица EmptyПон Мар 19, 2012 1:07 pm by Деймън Салватор

» Домът на Шаламар
Създаване на древен/а вещер / вещица EmptyНед Мар 18, 2012 10:31 pm by Shalimar

» Създаване на древен/а вещер / вещица
Създаване на древен/а вещер / вещица EmptyНед Мар 18, 2012 7:54 pm by Shalimar

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Съб Мар 17, 2012 7:35 pm
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Affiliates
free forum

Екип
Админ : Ally. Създаване на древен/а вещер / вещица Tumblr_lwq6gxDAO71r837ujo8_r1_250 Мод. : Ivy. Създаване на древен/а вещер / вещица Tumblr_lyubzsDHlx1r1bsbko1_250 M. Stevens Създаване на древен/а вещер / вещица Gif-tumblrshow1

 

 Създаване на древен/а вещер / вещица

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ally.
Administrator
Administrator
Ally.


Брой мнения : 133
Points : 368
Reputation : 0
Join date : 08.03.2012

Създаване на древен/а вещер / вещица Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на древен/а вещер / вещица   Създаване на древен/а вещер / вещица EmptyСъб Мар 10, 2012 8:56 pm

Бланка

- Снимка :

- Име :

- Прякор /ако има такъв/ :

- Години :

- Способности :

- Характер /не по - малко от 4 реда / :

- Външен вид /не по - малко от 3 реда/ :

- История /не по - малко от 7 реда/ :

- Допълнителна информация /пожелание/ :

- Лик :
Върнете се в началото Go down
https://endless-horror-rpg.bulgarianforum.net
Shalimar
Original Witch
Original Witch
Shalimar


Брой мнения : 4
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 18.03.2012
Age : 33
Местожителство : Vancouver/ Sofia

Създаване на древен/а вещер / вещица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на древен/а вещер / вещица   Създаване на древен/а вещер / вещица EmptyНед Мар 18, 2012 3:02 pm

Снимка : Създаване на древен/а вещер / вещица Photo_verybig_1435

Име : Шаламар Тара Фокс

Прякор : Шал, Тара

Години :
Твърде много, но ако трябва да съм честна родена съм на седми февруари 988 години преди новата ера, което ме прави ами 3000 годишна вещица.

Способности :
Пълен контрол на отвъдния свят и всички магии, все пак съм първата вещица, мога това онова.

Характер:
Мнителна, недоверчива и леко параноична, трудно се доверявам на другите хора, а да не споменаваме за свръхестествени същества. Всъщност не съм чак толкова отрицателна личност, напротив имам и доста положителни черти. Например страшно всеотдайна съм, което е странно имайки се предвид, че повечето хора до които съм се привързвала вече не са на този свят. Лоялна съм и веднъж спечелиш ли вниманието ми оставаш такъв до край. Разбира се, не бива да пропускаме
факта, че съм доста твърдоглава и винаги съм права или поне в повечето
случай, така че по - добре си помисли дали да не се вслушаш в думите ѝ.

Външен вид:
Какво да кажа за себе си, хммм. Ами доста съм висока в сравнение с хората от моята епоха, ръстът ми е 1,70. Косата, хмм косата, много обичам да променям косата си, което е готино като се има предвид, че мога да я променям с щракване на пръстите си. Но истината е че предпочитам косата си руса, мисля, че повече подхожда на тенът ми. Краката ми са дълги, тялото перфектно оформено, наистина е приятна гледка. Дрехите ми винаги са в модата, но също така внимавам да ми харесат, често сама си правя тоалетите, винаги е хубаво да знаеш, че имаш нещо уникално, което никой друг не може да притежава. Също така имам няколко татуса . Какво да каза обичам да се отличавам.

История:
Оу, ама наистина ли си мислите, че мога да запомня всичко това което съм преживяла? Добре, нека помисля... както казах родена съм преди цели 3000 години, баща ми беше добър магьосник, наистина си го биваше, а майка ми беше обикновен човек. Разбира се, красотата си съм наследила от нея, тя беше наистина красива жена. Преживях толкова много епохи, толкова много велики умове. Бях час от аристокрацията по времето на Цезар, също така бях муза на Леонардо, приятелка на Микеланджело. Преживях Данте, Холмс, истината е, че дори познавах лицето което вдъхнови този герой. От където и да го погледнем три хилядолетия са си много, много време.

Допълнителна информация:
Имам малко бяло персийско коте. Обожавам бързи, спортни и луксозни коли, обожавам музиката и също така обичам да рисувам.

Лик : Jessica Alba

Създаване на древен/а вещер / вещица Jessica-alba-blonde-hair

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Ally.
Administrator
Administrator
Ally.


Брой мнения : 133
Points : 368
Reputation : 0
Join date : 08.03.2012

Създаване на древен/а вещер / вещица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на древен/а вещер / вещица   Създаване на древен/а вещер / вещица EmptyНед Мар 18, 2012 5:26 pm

Одобрена си, добре дошла ^^

Наистина се извинявам за закъснението..
Върнете се в началото Go down
https://endless-horror-rpg.bulgarianforum.net
Shalimar
Original Witch
Original Witch
Shalimar


Брой мнения : 4
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 18.03.2012
Age : 33
Местожителство : Vancouver/ Sofia

Създаване на древен/а вещер / вещица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на древен/а вещер / вещица   Създаване на древен/а вещер / вещица EmptyНед Мар 18, 2012 7:54 pm

Няма проблем, мерси за одобрението sunny
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на древен/а вещер / вещица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на древен/а вещер / вещица   Създаване на древен/а вещер / вещица Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на древен/а вещер / вещица
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на вещер / вещица
» Създаване на древен вампир
» Създаване на контрольор
» Създаване на скачач
» Създаване на вампир

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Endless horror :: Characters :: Your characters-
Идете на: