Endless horror
Endless horror
Endless horror
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Endless horror

Welcome to Bon Temps where all your nightmares become true... Welcome to the dark side !
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Ally.
Езерото               Vote_lcapЕзерото               Voting_barЕзерото               Vote_rcap 
Ivy.
Езерото               Vote_lcapЕзерото               Voting_barЕзерото               Vote_rcap 
Rebekah Mikaelson
Езерото               Vote_lcapЕзерото               Voting_barЕзерото               Vote_rcap 
Michelle Stevens
Езерото               Vote_lcapЕзерото               Voting_barЕзерото               Vote_rcap 
Деймън Салватор
Езерото               Vote_lcapЕзерото               Voting_barЕзерото               Vote_rcap 
Клеър Райли.
Езерото               Vote_lcapЕзерото               Voting_barЕзерото               Vote_rcap 
Clemance.
Езерото               Vote_lcapЕзерото               Voting_barЕзерото               Vote_rcap 
Renesmee
Езерото               Vote_lcapЕзерото               Voting_barЕзерото               Vote_rcap 
Shalimar
Езерото               Vote_lcapЕзерото               Voting_barЕзерото               Vote_rcap 
Amber Pierce ♡
Езерото               Vote_lcapЕзерото               Voting_barЕзерото               Vote_rcap 
Latest topics
» Създаване на човек
Езерото               EmptyПет Мар 30, 2012 11:08 am by Ally.

» Създаване на хибрид
Езерото               EmptyЧет Мар 29, 2012 7:20 pm by Ally.

» Спамче .. лялялля ^^
Езерото               EmptyСря Мар 28, 2012 7:57 pm by Деймън Салватор

» Езерото
Езерото               EmptyПон Мар 26, 2012 2:45 pm by Деймън Салватор

» Какво казва подписът на предишния?
Езерото               EmptyВто Мар 20, 2012 2:47 pm by Rebekah Mikaelson

» Отговори на въпроса с въпрос
Езерото               EmptyПон Мар 19, 2012 4:40 pm by Деймън Салватор

» Другарче за РП
Езерото               EmptyПон Мар 19, 2012 1:07 pm by Деймън Салватор

» Домът на Шаламар
Езерото               EmptyНед Мар 18, 2012 10:31 pm by Shalimar

» Създаване на древен/а вещер / вещица
Езерото               EmptyНед Мар 18, 2012 7:54 pm by Shalimar

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Съб Мар 17, 2012 7:35 pm
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Affiliates
free forum

Екип
Админ : Ally. Езерото               Tumblr_lwq6gxDAO71r837ujo8_r1_250 Мод. : Ivy. Езерото               Tumblr_lyubzsDHlx1r1bsbko1_250 M. Stevens Езерото               Gif-tumblrshow1

 

 Езерото

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ally.
Administrator
Administrator
Ally.


Брой мнения : 133
Points : 368
Reputation : 0
Join date : 08.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото    Езерото               EmptyНед Мар 11, 2012 5:04 pm

Езерото               %D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA.12052

Това езеро бе един "център" за забавления и почивки.. Възрастните идваха на риболов. Децата обичаха да хващат малките жабки и да си играят с тях, а младежите.. Те идваха, за да отдъхнат от усилено учене или за да се повозят на някоя от онези бели лодки, които се задвижваха с педали..
Върнете се в началото Go down
https://endless-horror-rpg.bulgarianforum.net
Rebekah Mikaelson
Original Vampire
Original Vampire
Rebekah Mikaelson


Брой мнения : 81
Points : 85
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyПон Мар 19, 2012 1:14 pm

Езерото.Каква скука само.В продължения на половин час седях и зяпах водата.Докато седях някакво момче мин покрай мен и ме погледна.Беше сладък,но аз бях ужасно гладна.Станах и тръгнах след него.Издебнах удобен момент и го завлякхох в един храст.Само при мисълта за кръв зъбите ми се показаха и ги забих във врата му.Усещането беше невероятно.След като приключих скрих тялото и се върнах при езерото.Сложих си слушалките и пуснах I-poda.И без друго нямаше какво да правя.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampires
Vampires
Деймън Салватор


Брой мнения : 57
Points : 57
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyПон Мар 19, 2012 1:18 pm

Реших да си направя кратка разходка из града.Първото място за което се сещах в момента беше езерото..където преди време ходех там поради неубеснима за мен причина поне сега.След като стигнах там .. видях че някой ме е изпревали.Русокосо момиче.Наклоних глава на една страна и след това се приближих към нея.Усещаше се прясната миризма на кръв .. определено беше убила един или двама а може би и повече преди да дойде тук .. но това сега мен не ме засягаше.Седнах до нея .. но все още не бях видял лицето й.Без да казвам нищо погледнах напред и зачаках тя да отреагира първа.
Върнете се в началото Go down
Rebekah Mikaelson
Original Vampire
Original Vampire
Rebekah Mikaelson


Брой мнения : 81
Points : 85
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyПон Мар 19, 2012 1:27 pm

И със слушалки в ушите пак можех да чуя как някой ми прекъсва спокойствието.Обърнах се и видях физиономията на Деймън.
-Охх пак ли ти?Голям град,а все на теб попадам.-измърморих и махнах слушалките.Изключих Ай-пода и го прибрах в чантата си.Можеше да се каже че с Деймън не се харесвахме много,много или по-скоро той ме мислеше за зла,гадна кучка.Е,аз си бях такава,но това е друг въпрос.Погледнах го и казах:
-Е,какво правиш тук?-попитах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampires
Vampires
Деймън Салватор


Брой мнения : 57
Points : 57
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyПон Мар 19, 2012 1:30 pm

Едва след като каза нещо се обърнах към нея.Я виж ти Ребека .. Доста лошо държание имаше ... сега явно и се губеха спомените от преди когато бяхме в едно легло.Но нямаше да крия също така че мече и мапулативна малка кучка .. но сега нека да не отваряме тази тема.
- Мисля че въпорса ти е елементарен Ребека .. - казах като се засмях е се обърнах по добре към нея.
- Не само ти искаш да се разхождаш из различни градове мила .. - отбелязах
.
Върнете се в началото Go down
Rebekah Mikaelson
Original Vampire
Original Vampire
Rebekah Mikaelson


Брой мнения : 81
Points : 85
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyПон Мар 19, 2012 1:38 pm

-Уоу Деймън.Не се прави на умен много добре знаеш че мога да те убия само докато си изправям косата.Сигурно бягаш от поредното момиче,което си вкарал в леглото си.-засмях се и присвих очи.Само като си спомнех че делихме едно легло ми идеше да забия кол в сърцето си,което нямах.За тези 2600 години все не случвах на свястни мъже и май нямаше.Чудех се къде ли е Клаус.Не го бях виждала от няколко седмици.Сигурно пак измисляше някой коварен план,който нямаше да проработи.Не всички в семейството ни се славеха с много мозък.Но аз бях хубава и умна.Какво повече да искам.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampires
Vampires
Деймън Салватор


Брой мнения : 57
Points : 57
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyПон Мар 19, 2012 1:47 pm

Да бяга от някое момиче .. Пфф да бе .. е не че не си беше точно така.. но защо трябваше тя да го казва.Замълчах и се засмях като се направих че не бях чул нещо от това което той каза.
- Харесва ми тази Ребека ... кучката се завърна а ? - казах като се усмихнах а после не се сдържах и се засмях.
На нея не й допадна кой знае олко но трябваше да го приеме все пак си беше факт .. падах си по такива момичета като нея и мисля че тя самата го знаеш .. колкото по лоша .. толкова по силно привличане.
Върнете се в началото Go down
Rebekah Mikaelson
Original Vampire
Original Vampire
Rebekah Mikaelson


Брой мнения : 81
Points : 85
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyПон Мар 19, 2012 1:54 pm

-Скъпи кучката винаги си е била тук.-усмихнах се.И той не искаше да си признае че бях права.Щом видеше някоя секси мацка се държеше като някое малко дете,което получаваше близалка за десерт.Беше толкова забавно да го гледаш.Не можех да разбера защо всички си мислеха че съм добра.Те да не бяха откачили.Или пък особено любимата ми реплика "Ти можеш да бъдеш добра.Вярвам в теб".Направо да повърна.А да дори и да исках ( в никакъв случай) милото ми аз нямаше как да получи тва което иска.Нямаше да бъда загубенячка.За нищо на света.Извдих телефонът си и видях че имам съобщение.Започнах да натискам копчетата бързо и казах:
-Е,само ще мълчиш ли?-засмях се и го погледнах за секунда,а след това погледнах екрана.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampires
Vampires
Деймън Салватор


Брой мнения : 57
Points : 57
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyПон Мар 19, 2012 4:39 pm

Телефонът на Ребека изписука .. това явно беше съобщение.Погледнах я изненадващо.Ребека да е с някого ? .. О да .. това или щеше да бъде по нейна изгода .. или просто го ползваше за играчка.. което беше по вероятното.Попита ме дали ще мълча ...
- Не ми даваш тема мила на която да говоря .. пък и не искам да те безспокоя докато имаш други занимания който не засягат мен ! - отбелязах като се изправих от пейката .. и се приближих към езерото.Пъхнах ръцете в джобовите на дънките си.. но не след дълго отново върнах погледа на Ребека ..
- Но ямно ти си решила да мълчиш .. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Rebekah Mikaelson
Original Vampire
Original Vampire
Rebekah Mikaelson


Брой мнения : 81
Points : 85
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyПон Мар 19, 2012 6:12 pm

Деймън и загриженост.Как пък не.Засмях се леко и прибрах телефона.Отметнах леко косата си и казах личеше си че искаше да знае кой ми е писал,но се чудех дали да го удостоя с честта да му кажа.Станах и се приближих към него.
-Спокойно Деймън.В моя живот същества от мъжки пол не съществуват.Беше Клаус.-Сложих ръка за секунда на лицето му и я махнах.Твърде дългият допир щеше да влоши нещата.Щеше си да си втълпи че искам нещо от него,но аз не исках.Просто си играех с него.И в случая използвах неговата тактика.Разбий и завладей.Нищо не можеше да ме спре.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampires
Vampires
Деймън Салватор


Брой мнения : 57
Points : 57
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyПон Мар 19, 2012 6:54 pm

Странното чувство което мина през мен беше че Ребека използваше моят кактика.Засмях се .. не само тя можеше да играе тези игри.На лицето ми се появи широка самодоволна усмивка.Приближих се до нея и я целунах и след това се отдръпнах.
- Всъщост ми стана много скучно тук .. и май е момента да си тръгвам .. - погледнах я идчаках ва видя реакцията й след целувката .. която си продължи доста дълго време.
Върнете се в началото Go down
Rebekah Mikaelson
Original Vampire
Original Vampire
Rebekah Mikaelson


Брой мнения : 81
Points : 85
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyПон Мар 19, 2012 6:59 pm

Явно искаше да си играем.Добре тогава.Никой не можеше да ме победи в собствената ми игра.Той се приближи към мен и ме целуна.Целувката ни продължи доста от обичайното.И честно да си призная достави ми удоволствие.Какъв беше смисъла да го крия.Да,биваше си го и какво от това.Когато каза че му е скучно и мисли да си ходи се издаде.Милият мислеше си че няма да разбера.Пуснах актьорските си умения в действие и направих тъжна гримаса.
-Не,не си отивай!.Остани.-казах и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampires
Vampires
Деймън Салватор


Брой мнения : 57
Points : 57
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyПон Мар 19, 2012 7:09 pm

Добре като за начало от страна на Ребека.Пролича си то доста че се престарах малко от повече в действията си.Това изречение на Ребека да остана беше толкова иронично.Засмях се.
- Е кажи Ребека .. какво предлагаш да правиш ? - погледнах я като погледа ми се разходи по тялото й.
- Частон натискане на езерото ?! - можеше да се каже че това беше повече като предизвикателство отколкото въпрос към нея.
Върнете се в началото Go down
Rebekah Mikaelson
Original Vampire
Original Vampire
Rebekah Mikaelson


Брой мнения : 81
Points : 85
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyПон Мар 19, 2012 8:29 pm

Само секс му беше в главата.Обзалагам се че през половината си живот Деймън не е мислил с главата си,а с малкият си приятел.Беше си повече от очевидно.Приближих се към него и се усмихнах подло.
-А какво ще кажеш да ти изтръгна мъничкото сърчице?-казах и сложих ръка на гърдите му.Приближих се още малко,а устните ни бяха на сантиметри.Чудех се дали да си поиграя още или да го ставя.Щом той ме използваше и аз щях да го направя.Малко или много всичките тези момичета,които беше измамил и минал ми бяха като сестри.Отмъщението щеше да бъде сладко,а за него болезнено.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampires
Vampires
Деймън Салватор


Брой мнения : 57
Points : 57
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyВто Мар 20, 2012 5:26 pm

Да ми изтръгне сърцето ? Добре .. Ребека явно не разбираше от комплименти или навици .. тя обичаше да го дава по всички критетии доста грубо .. което ми харесваше може би .. доняккав степен.Лошата новина за мен беше че тя си падаше леко луда кучка и честно казано не знаех какво мога да очаквам от самата нея..
- Защо го караш с лошо Ребека .. - казах като минах зад нея и ръката ми мина бавно по гърба й.
- Защото е това държание мила .. нима преди когато се натискахме не ти харесваше ? - попитах я любопитно като устните ми се озоваха на врата й.
Върнете се в началото Go down
Rebekah Mikaelson
Original Vampire
Original Vampire
Rebekah Mikaelson


Брой мнения : 81
Points : 85
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyВто Мар 20, 2012 5:37 pm

-Защото Деймън това беше нещо еднократно.И грешка,а аз не повтарям грешките си отново.Плюс това си неспособен на обвързване.-казах докато той ме целуваше.Въздъхнах и се обърнах с лице към него.Погледнах го в очите.Никаква емоция не се показваше по лицето ми.Бях студена като лед.Чудех се дали някой ден някой ще се опита да ме разтопи.Отвърнах поглед от него и погледнах към водата.Седнах на земята издишах леко.
-И какво като съм зла и гадна.Ти не си ли падаше по такива момичета,а?-попитах и се засмях леко.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampires
Vampires
Деймън Салватор


Брой мнения : 57
Points : 57
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyВто Мар 20, 2012 6:44 pm

Засмях се след като тя седна и аз седнах до нея.
- Нали това ти обеснявам мила моя .. че точно по такива си падам .. привличат ме като магнит .. - усмихнах й се.
Така ако съдех по това й изражения на Ребека .. или беше прекалено отчаяна от света .. или беше във фаза "романтична" .. ъъъ това за мен беше нещо непознато но в момента няма смисъл да го споменавам .. защото тя го знаеше.Доста дълго време мълчахме .. и гледах към езерото ..
Върнете се в началото Go down
Rebekah Mikaelson
Original Vampire
Original Vampire
Rebekah Mikaelson


Брой мнения : 81
Points : 85
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyВто Мар 20, 2012 7:36 pm

Беше ми тъпо,а Деймън не правеше нищо за да го направи по-интересно.Затова реших да направя нещо лудо за което ще съжалявам после.Станах от земята и започнах да се събличам,а той ме гледаше.Засмях се и махнах бельото си.И без това вече ме беше виждал гола.Нямаше голямо значение.Отидох до водата и скочих в езерото.Имаше си предимство да си вампир.Нито ти ставаше студено или пък да се удавиш.Гмурнах се и изплувах на няколко метра от брега.Погледнах Деймън и казах:
-Няма ли да се присъединиш?-усмихнах се чакайки отговорът му.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampires
Vampires
Деймън Салватор


Брой мнения : 57
Points : 57
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyПет Мар 23, 2012 8:26 pm

Хах .. Ребека определено искаше да стане нещо интересно и успя да го постигне.Не след дълго русокосата вече беше и без бельо .. и се гмурна във водата.На лицето ми се появи усмивка.Нямаше лошо в това да си покаже тялото .. най малко аз щях да вързаря .. даже ми харесваше това което виждах.Попитах ме дали няма да вляза при нея .. как можех да пропусна този шанс.Набързо махнах дрехите си и .. се озовах пред нея.Б
- Значи така Ребека .. ти и аз голи в езерото .. и нищо ? - попитах я като се засмех след това.
Върнете се в началото Go down
Rebekah Mikaelson
Original Vampire
Original Vampire
Rebekah Mikaelson


Брой мнения : 81
Points : 85
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyПет Мар 23, 2012 8:32 pm

Той се съблече и се присъедини към мен.Приближих се към него и казах:
-Хмм може и да се уреди нещо.-казах и сложих ръцете си на врата му.Погледнах го в очите и го целунах продължително.Не знаех какво ми ставаше.Исках го.
-По дяволите като и без това ще ходя я Ада.-казах и погледнах надолу.Водата беше бистра и ясно можех да видя малкият Деймън.Повдигнах едната си вежда и го погледнах в очите отново.
-Е,не искаше ли това Деймън?Какво чакаш?-попитах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampires
Vampires
Деймън Салватор


Брой мнения : 57
Points : 57
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyСъб Мар 24, 2012 3:20 pm

Ребека си падаше мръсница .. но ... хах харесваше ми начина и намислене поне сега.Нищо не ми пречеше да и изчукам в езерото .. пък и по това време нямаше никой ... поне не долавях със слуха си.Усмихнах й се и заспочнах да е целувам .. като ръцете ми започнаха да слицат надолу по тялото на русокосата .. това тяло никога нямаше да се забрави незамисимо по какъв повод.Повдигнах я и краката й се озоваха оплетени около кръста ми .. това не ми попречи да спирам да е целувам ...
- Надявам се от толкова време да не си забравила какво е да си с мен Ребека .. - казах самодоволно и в този момент проникнах бавно в нея.
Върнете се в началото Go down
Rebekah Mikaelson
Original Vampire
Original Vampire
Rebekah Mikaelson


Брой мнения : 81
Points : 85
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyСъб Мар 24, 2012 4:48 pm

Деймън определено знаеше как да доставя удоволствие.
-Как мога да забравя.-казах и двамата започнахме да се целуваме.Придърпах го по-силно към себе си.Изстенах леко,а той продължаваше да поддържа темпото.
В този момент осъзнах каква слабачка съм.Щом не можех да предотвратя това.
Хубавото беше,че нямаше никой наблизо че да чуе или види нещо.Не че ми пукаше.Винаги съм се гордяла с това,което имам.Имам предвид външността си.
Красивите хора винаги получаваха това което искат.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Vampires
Vampires
Деймън Салватор


Брой мнения : 57
Points : 57
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               EmptyПон Мар 26, 2012 2:45 pm

Най накрая си дойдохме на думата с Ребека.Прдължавах да прониквам в нея със същото темпо като на моменти забързвах за съвсем малко.Ръцете ми бяха обвили русокосата и притиснали още повече към мен.
- Е Ребека през всичкото това време .. някой може ли да ме замени в тази дейност ? - попитах я любопитно като зачаках отговора й.
Не че беше от голямо значение за мен .. но все пак Ребека беше древка .. беше се чукала с доста .. така че определено можеше да оцени качествата на всеки.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото               Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото    Езерото               Empty

Върнете се в началото Go down
 
Езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Край езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Endless horror :: Bon Temps :: Downtown-
Идете на: