Endless horror
Endless horror
Endless horror
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Endless horror

Welcome to Bon Temps where all your nightmares become true... Welcome to the dark side !
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Ally.
Наблюдателницата Vote_lcapНаблюдателницата Voting_barНаблюдателницата Vote_rcap 
Ivy.
Наблюдателницата Vote_lcapНаблюдателницата Voting_barНаблюдателницата Vote_rcap 
Rebekah Mikaelson
Наблюдателницата Vote_lcapНаблюдателницата Voting_barНаблюдателницата Vote_rcap 
Michelle Stevens
Наблюдателницата Vote_lcapНаблюдателницата Voting_barНаблюдателницата Vote_rcap 
Деймън Салватор
Наблюдателницата Vote_lcapНаблюдателницата Voting_barНаблюдателницата Vote_rcap 
Клеър Райли.
Наблюдателницата Vote_lcapНаблюдателницата Voting_barНаблюдателницата Vote_rcap 
Clemance.
Наблюдателницата Vote_lcapНаблюдателницата Voting_barНаблюдателницата Vote_rcap 
Renesmee
Наблюдателницата Vote_lcapНаблюдателницата Voting_barНаблюдателницата Vote_rcap 
Shalimar
Наблюдателницата Vote_lcapНаблюдателницата Voting_barНаблюдателницата Vote_rcap 
Amber Pierce ♡
Наблюдателницата Vote_lcapНаблюдателницата Voting_barНаблюдателницата Vote_rcap 
Latest topics
» Създаване на човек
Наблюдателницата EmptyПет Мар 30, 2012 11:08 am by Ally.

» Създаване на хибрид
Наблюдателницата EmptyЧет Мар 29, 2012 7:20 pm by Ally.

» Спамче .. лялялля ^^
Наблюдателницата EmptyСря Мар 28, 2012 7:57 pm by Деймън Салватор

» Езерото
Наблюдателницата EmptyПон Мар 26, 2012 2:45 pm by Деймън Салватор

» Какво казва подписът на предишния?
Наблюдателницата EmptyВто Мар 20, 2012 2:47 pm by Rebekah Mikaelson

» Отговори на въпроса с въпрос
Наблюдателницата EmptyПон Мар 19, 2012 4:40 pm by Деймън Салватор

» Другарче за РП
Наблюдателницата EmptyПон Мар 19, 2012 1:07 pm by Деймън Салватор

» Домът на Шаламар
Наблюдателницата EmptyНед Мар 18, 2012 10:31 pm by Shalimar

» Създаване на древен/а вещер / вещица
Наблюдателницата EmptyНед Мар 18, 2012 7:54 pm by Shalimar

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Съб Мар 17, 2012 7:35 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates
free forum

Екип
Админ : Ally. Наблюдателницата Tumblr_lwq6gxDAO71r837ujo8_r1_250 Мод. : Ivy. Наблюдателницата Tumblr_lyubzsDHlx1r1bsbko1_250 M. Stevens Наблюдателницата Gif-tumblrshow1

 

 Наблюдателницата

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ivy.
Moderators
Moderators
Ivy.


Брой мнения : 82
Points : 236
Reputation : 0
Join date : 11.03.2012

Наблюдателницата Empty
ПисанеЗаглавие: Наблюдателницата   Наблюдателницата EmptyПон Мар 12, 2012 1:34 pm

Наблюдателницата 2012-01094tetsgn_large
Върнете се в началото Go down
Ivy.
Moderators
Moderators
Ivy.


Брой мнения : 82
Points : 236
Reputation : 0
Join date : 11.03.2012

Наблюдателницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наблюдателницата   Наблюдателницата EmptyСъб Мар 17, 2012 9:25 pm

Бях дочула че брат ми е бил намерен убит. Явно и той е бил преминал към вечният живот,щом е доживял до толкова дълго.. или просто както винаги късметът му е бил огромен. Усмихнах се при тази мисъл. Винаги му бях завиждала.. Погледнах през прозореца,скоро слънцето щеше да залезе. Имах нужда от някоя друга разходка. Облякох си една къса черна рокля,нахлузих обувките си и се отправих към плажа. Любимото ми място.. имаше толкова много места около него на които можех да поседя,да се порадвам на заблудените душици,идващи в този град. всички до един щяха да изживеят ужаса му ,ужас от които аз бях част. Когато стигнах до наблюдателницата ,седнах на един от каменните й върхове,провесвайки крака надолу към морето. Загледах се в него.. толкова голямо и необятно,колко ли живота бе прибрало? Отместих поглед веднага щом усетих някой да сяда до мен. В друга ситуация щях да започна да викам,да вдигна скандал на този някой,но щом видях Клеър се усмихнах.
- Не се промъквай така зад разни същества.. някой са доста докачливи. - казах с леко сериозен тон,а след това се усмихнах леко. Прегърнах я внимателно.
- Какво правиш тук? Нали беше заминала? - странно.. това бе показ на моята радост че я виждам отново,а още повече че нямаше да съм сама макар че в повечето случай по ми харесваше така.
Върнете се в началото Go down
Клеър Райли.
Humans with gift
Humans with gift
Клеър Райли.


Брой мнения : 16
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Наблюдателницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наблюдателницата   Наблюдателницата EmptyСъб Мар 17, 2012 9:38 pm


Вдигнах рязко глава изведнъж събудила се от кошмара който сънувах изтичах до банята и наплисках лицето си с вода облякох на бързо някакви дънки и потник и едни токчета нямах никакво време да избирам тоалета си облякох каквото ми падне трябваше да изляза на чист въздух .Сложих една изкуствена усмивка и закрачих по улиците още не познавах добре града но не ми и пукаше дори и ако се загубя на никой няма да му пука.Той умря докато бях в банята как бе възможно това?Не трябваше да се случва .Не знам как но се озовах на плажа или поне приличаше на плаж .Завих на дясно и закрачих по пътеката когато вдигнах глава видях Айви седнах до нея и се усмихнах .
Погледнах я значи така са казвали на всички съм заминала .Забих поглед във водата и после вдигнах рязко глава.
-Не не бях замила бях продадена на едиун вампир .. няма да те занимавам с историята си имаш си и свои проблеми едва ли искаш да слушаш бръщолевенето ми .-Усмихнах се и положих ръце в скута си и прокарах пръсти през косата си като усетих че косата ми започва да шари по лицето ми зареди вятъра който бе задухал.


Върнете се в началото Go down
Ivy.
Moderators
Moderators
Ivy.


Брой мнения : 82
Points : 236
Reputation : 0
Join date : 11.03.2012

Наблюдателницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наблюдателницата   Наблюдателницата EmptyСъб Мар 17, 2012 9:47 pm

Не се учудвах,макар че това което се бе случило с нея е ужасно. Отместих поглед от момичето.
- Радвам се че си останала жива. - промърморих след това отново с онзи мой студен тон. Тя бе свикнала с него. Всички които ме познаваха бяха свикнали с него. Държанието ми.. маниерите ми. направо се учудвах как тя стоеше до мен без да иска да ме зашлеви заради моето безразличие. Наистина съжалявах.
- Разкажи ми. - промърморих отново след малко - Така и така сме тук,залеза срещу нас.. пълна романтична драма. - подсмихнах се и я погледнах. - Щом си се измъкнала значи всичко е наред. Пък и все пак имаш дарба. Повечето хора нямат твоя късмет. - продумах след това. Направо не бе и за вярване че някои от моята раса я бе оставил да избяга,повечето вампири,купуващи жертвите си не ги задържат толкова дълго живи че да могат да се измъкнат.
Върнете се в началото Go down
Клеър Райли.
Humans with gift
Humans with gift
Клеър Райли.


Брой мнения : 16
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 17.03.2012

Наблюдателницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наблюдателницата   Наблюдателницата EmptyСъб Мар 17, 2012 10:08 pm

Погледнах я си поех дълбоко въздух .
-В началоро бях на тъмно в някакво студено помещение но после той дойде и плати на онзи който измисли историята че съм заминала.Мат така се казва вампира който ме купи .В началото бях изплашена той се държеше гадно с мен мразех го той пи от мен веднъж дори ме изнасили но накрая се влюбих в него знам че не бе правилно но се влюбих и за един ден аз го обикнах истински въпреки че бях с него около 6 месеца но в тези месеци го мразех но ...-замълчах и в гласа ми се прокраднна нотка на болка и отчаяние . -Един ден се събудих до него и отидох до банята да си взема душ и когато се върнах до прозореца имаше пепел а на леглото имаше бележка на която пишеше ''Скъпа Клеър знаех че искаш да си свободна и сега получаваш своята свобода'' или нещо такова не помня . а под бележката беше пръстена му .-Завърших разказа си и забих поглед в земята .
-Какво се случи с теб през това време ?-Попитах тихо а в главата ми забушуваха спомени от последната ми вечер с него.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Наблюдателницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наблюдателницата   Наблюдателницата Empty

Върнете се в началото Go down
 
Наблюдателницата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Endless horror :: Around The City :: The beach-
Идете на: